1

Nie żadne mi tu Lebrony akurat tylko był taki gość co miał 12 na plecach i to dzięki niemu większość europejczyków wie co to jest koszykówka i, że nie jest to zabawa lokalnych śmieciarzy.

1

@masq To już chyba nie pośpisz kilka dni ;)

8

I cierpienie na bezsenność wreszcie coś daje - Copa America można oglądać ;)

0

Od jakiegoś czasu cierpię na bezsenność, bo usypiam dopiero o godzinie 4, macie jakieś porady? 

0

@sebo939 Prosiłbym o usunięcie konta drogiej Administracji, ponieważ już nie jestem kibicem Barcelony bo dałem Messiemu ocene 1 ...

1

Jestem w tej samej sytuacji i teraz myślę, że chce tylko to zdać.

1

Mecz będzie można obejrzeć w STS TV?

0

Witam wszystkich Państwa serdecznie, jutro oprócz naszej kochanej Barcelony gra Real Sociedad i teraz do was pytanie jak typujecie ten mecz ich z Betisem?

0

Powiem tak, według mnie wiara łączy, ponieważ mam wielu znajomych, którzy są ateistami ale i tak się łamią opłatkiem w rodzinie.

Gdyby nie religia w Polsce i do niej przywiązanie nie bylibyśmy krajem bezpiecznym i moglibyśmy wyglądać tak jak Francja, Niemcy czy też inny "tolerancyjny" kraj.

0

0

Poleci ktoś z was jakiś elegancki zegarek do 600 zł ? Taki uniwersalny bardziej, nie stricte do garnituru.

0

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w listopadzie w Szwecji grają jakiś baraż o utrzymanie i to finał ?

1

Tak z całkiem politycznej strony mam do wszystkich Państwa pytanie:

Dlaczego Izreal ma tak naprawdę głęboko gdzieś ofiary holocaustu ? Byłem w piątek w Auschwitz-Birkenau i grupa wycieczkowa z Izrealu (mieli charakterystyczne chusty z gwiazdą Dawida) robiła sobie z tego miejsca jaja: wygłupiali się, robili sobie niezręczne zdjęcia ...

Jak dla mnie to jest porażka i nie wiem czy naprawdę, tak ludzie muszą się zachowywać i nie uszanować tego, że tam zginęło tyle ich przodków ...

0

mi to śmierdzi mocno bo nigdzie nie ma napisane o Niemcach a posty które mają zapytanie to są jakoś dziwnie usuwane...

0

Witam panowie, ostatnio mnie zastanawia jedna rzecz, jaki był kurs na to, że Niemcy nie wyjdą z grupy na MŚ 2018.



Nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć co jest dla mnie bardzo dziwne ...

1

Ale Innos ma mnie pod swą opieką.

0

Już to postawiłem, z nadzieją że wejdzie

2

Dlatego ja nie gram w trybach Online i mnie ta fifa szczerze jara.

0

https://zapodaj.net/d307944b8e46c.jpg.html



Co Panowie/Panie typerzy myślą na temat tego kuponu ?


Edit: Kupon oczywiście jest już w grze zdjęcie zrobione w nieodpowiednim momencie.

0

Mam do was takie pytanie w dziedzinie sportu: jak wygląda zainteresowanie dzisiejszym finałem przez Brazylijczyków?

0

Czemu wy wiecznie żyjecie tą tiki taką ? Zobacz np. jak takie Chelsea gra które zawsze było nazywane "The Blue Bus".

0

Legend się nie zapomina ...

0

Ale ładne volvo na profilowym :)

1

Kiedyś było narzekanie, że na fioletowej trzeba sprawdzać przeglad a teraz prosze bardzo przed 2 dodają :)

0

Tiaaa raz też tak miało być a mecz Atletico z Barcą skończył się wpierdolem 0-0 od Atletico

2

Ja to bywam często w strefie spadkowej ale w barażach mi się udaje wyjść z tego :)

6

Co myślicie o rozgrywanie meczu o superpuchar w takim Maroko zamiast w Hiszpanii? Według mnie ten mecz wczoraj momentami przypominał turniej przedsezonowy a nie mecz o superpuchar Hiszpanii.

Nawet ceremonia wręczenia wyglądała dziwnie ...

0

Vidal niech dostanie rower zamiast audi i będzie wszystko dobrze :)

0

Po tylu latach nawet w takim Interze jest lepiej niż u was nie wspominając o AC Milan ...

2

Hiszpania może podziękować Realowi Madryt za "sukces" ich reprezentacji na mundialu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?