Draks[FCB]
Dołączył/a: maj 2013
Siedlce
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie żadne mi tu Lebrony akurat tylko był taki gość co miał 12 na plecach i to dzięki niemu większość europejczyków wie co to jest koszykówka i, że nie jest to zabawa lokalnych śmieciarzy.
1
@masq To już chyba nie pośpisz kilka dni ;)
8
I cierpienie na bezsenność wreszcie coś daje - Copa America można oglądać ;)
0
Od jakiegoś czasu cierpię na bezsenność, bo usypiam dopiero o godzinie 4, macie jakieś porady?
0
@sebo939 Prosiłbym o usunięcie konta drogiej Administracji, ponieważ już nie jestem kibicem Barcelony bo dałem Messiemu ocene 1 ...
1
Jestem w tej samej sytuacji i teraz myślę, że chce tylko to zdać.
1
Mecz będzie można obejrzeć w STS TV?
0
Witam wszystkich Państwa serdecznie, jutro oprócz naszej kochanej Barcelony gra Real Sociedad i teraz do was pytanie jak typujecie ten mecz ich z Betisem?
0
Powiem tak, według mnie wiara łączy, ponieważ mam wielu znajomych, którzy są ateistami ale i tak się łamią opłatkiem w rodzinie.
Gdyby nie religia w Polsce i do niej przywiązanie nie bylibyśmy krajem bezpiecznym i moglibyśmy wyglądać tak jak Francja, Niemcy czy też inny "tolerancyjny" kraj.
0
A co byś powiedział na coś takiego: https://www.e-watches.pl/zegarek-meski-lorus-kolekcja-sports-rt315gx9.html
0
Poleci ktoś z was jakiś elegancki zegarek do 600 zł ? Taki uniwersalny bardziej, nie stricte do garnituru.
0
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w listopadzie w Szwecji grają jakiś baraż o utrzymanie i to finał ?
1
Tak z całkiem politycznej strony mam do wszystkich Państwa pytanie:
Dlaczego Izreal ma tak naprawdę głęboko gdzieś ofiary holocaustu ? Byłem w piątek w Auschwitz-Birkenau i grupa wycieczkowa z Izrealu (mieli charakterystyczne chusty z gwiazdą Dawida) robiła sobie z tego miejsca jaja: wygłupiali się, robili sobie niezręczne zdjęcia ...
Jak dla mnie to jest porażka i nie wiem czy naprawdę, tak ludzie muszą się zachowywać i nie uszanować tego, że tam zginęło tyle ich przodków ...
0
mi to śmierdzi mocno bo nigdzie nie ma napisane o Niemcach a posty które mają zapytanie to są jakoś dziwnie usuwane...
0
Witam panowie, ostatnio mnie zastanawia jedna rzecz, jaki był kurs na to, że Niemcy nie wyjdą z grupy na MŚ 2018.
Nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć co jest dla mnie bardzo dziwne ...
1
Ale Innos ma mnie pod swą opieką.
0
Już to postawiłem, z nadzieją że wejdzie
2
Dlatego ja nie gram w trybach Online i mnie ta fifa szczerze jara.
0
https://zapodaj.net/d307944b8e46c.jpg.html
Co Panowie/Panie typerzy myślą na temat tego kuponu ?
Edit: Kupon oczywiście jest już w grze zdjęcie zrobione w nieodpowiednim momencie.
0
Mam do was takie pytanie w dziedzinie sportu: jak wygląda zainteresowanie dzisiejszym finałem przez Brazylijczyków?
0
Czemu wy wiecznie żyjecie tą tiki taką ? Zobacz np. jak takie Chelsea gra które zawsze było nazywane "The Blue Bus".
0
Legend się nie zapomina ...
0
Ale ładne volvo na profilowym :)
1
Kiedyś było narzekanie, że na fioletowej trzeba sprawdzać przeglad a teraz prosze bardzo przed 2 dodają :)
0
Tiaaa raz też tak miało być a mecz Atletico z Barcą skończył się wpierdolem 0-0 od Atletico
2
Ja to bywam często w strefie spadkowej ale w barażach mi się udaje wyjść z tego :)
6
Co myślicie o rozgrywanie meczu o superpuchar w takim Maroko zamiast w Hiszpanii? Według mnie ten mecz wczoraj momentami przypominał turniej przedsezonowy a nie mecz o superpuchar Hiszpanii.
Nawet ceremonia wręczenia wyglądała dziwnie ...
0
Vidal niech dostanie rower zamiast audi i będzie wszystko dobrze :)
0
Po tylu latach nawet w takim Interze jest lepiej niż u was nie wspominając o AC Milan ...
2
Hiszpania może podziękować Realowi Madryt za "sukces" ich reprezentacji na mundialu :)